3. Rozkvetlé stromy - XL Formát

Autor: Hugo Anton Fisher
(1854 Kladno - 1916 Almeda, USA)

signováno vlevo dole, zaskleno rámováno
Šířka: 75 cm, výška: 54 cm, rámování: 78,5 x 98

Konec dražby: 15.02.2023 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč