3. Rozkvetlé stromy - XL Formát
Autor: Hugo Anton Fisher
(1854 Kladno - 1916 Almeda, USA)
signováno vlevo dole, zaskleno rámováno
Šířka: 75 cm, výška: 54 cm, rámování: 78,5 x 98
Konec dražby: 15.02.2023 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč