24. Bažanti
Autor: Vilém Trsek
(1862 Běleč - 1937 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1910
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, rámování: 70 x 60
Konec dražby: 15.02.2023 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč