70. Jaro
Autor: Anna Vokálková
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 62
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 15:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč