Zátiší se sklenicí
Autor: Olena Rudneva
(1977 Ukrajina)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč