136. Ryby a chilli
Autor: Olena Rudneva
(1977 Ukrajina)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2013
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 15.02.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč