138. Květiny
Autor: Olena Rudneva
(1977 Ukrajina)
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 2012
Šířka: 40 cm, výška: 55 cm
Konec dražby: 15.02.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč