143. Zahřmělo a odešlo
Autor: Olena Rudneva
(1977 Ukrajina)
signováno vpravo dole, na reversu datováno
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 110 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč