144. Ovoce
Autor: Olena Rudneva
(1977 Ukrajina)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2018
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč