147. Zátiší
Autor: Olena Rudneva
(1977 Ukrajina)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akryl, datace: 2011
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč