148. Zátiší s vázou
Autor: Olena Rudneva
(1977 Ukrajina)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 70 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč