52. Krajina
Autor: L. Příhoda
Signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 84 cm poškozen
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: 601 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (4)
částka | příhoz |