52. Krajina

Autor: L. Příhoda

Signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 84 cm poškozen
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: 601 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (4)

částkapříhoz
601 Kč18.5.2021 19:48:46
401 Kč18.5.2021 19:37:37
201 Kč8.5.2021 23:09:17
1 Kč12.4.2021 21:13:53