149. Modrý stůl
Autor: Bengt Lindqvist
(1913 Nässjö - 1970 Borås)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 57
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč