37. Modrá krajina
Autor: Gunnar Nerlund
(1911 Švédsko - 1976)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 37,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 41,5 x 51,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč