163. Indiánka z kmene Mataco

Autor: Jan Kreutz
(1897 Vídeň, Rakousko - 1979 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1928
Šířka: 27 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč