51. Rybářský přístav
Autor: Hugo Öfverström*
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 74
Konec dražby: 13.05.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 7d 7h 20m 53s
Vyvolávací cena: 1 900 Kč