125. Konvolut tří děl - Jean Eric
Autor: Jean Eric
signováno, kombinované materiály a techniky, rámováno
Šířka: 32 x 25,5 x 23 cm, výška: 27 x 20 x 14,5 cm, rámování: 35, 24, 17,5 x 40, 29, 27
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč