126. Konvolut tří děl - Krajiny, J. Eric

Autor: Jean Eric

signováno, rámováno
Technika: olej na sololitu
Výška: 20 x 18 x 17 cm, délka: 28 x 26,5 x 25,5 cm, rámování: 24,21, 21 x 31, 5, 30, 29,5

Konec dražby: 13.03.2023 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč