159. Postavy

Autor: Ladislav Zívr
(1909 Nová Paka - 1980 Ždírec)

signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: tuš, datace: 1963
Šířka: 13 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 20 x 15 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč