Hlava

Autor: Ladislav Zívr
(1909 Nová Paka - 1980 Ždírec)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tuš, datace: 1963
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: 56 x 44 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 05.05.2020 20:58 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat