Trimalchion
rytec: Pietro Sante Bartoli
signováno v tisku vlevo dole
signováno v tisku vlevo dole
Technika: mědirytina
Šířka: 47 cm, výška: 32 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Konec dražby: 15.05.2023 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč