Krajina

Autor: Jindřich Paldus

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 57 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč