34. Krajina
Autor: Jindřich Paldus
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 57 cm
Konec dražby: 28.07.2019 13:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč