Doznívání Schirocca

Autor: Jindřich Paldus

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1960
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč