156. Rybář u řeky

Autor: Georg Hahn
(1841 ? - 1889 ?)

signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 43 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč