58. U Zlaté Olešnice
Autor: B. K. Svoboda
(? ? - ? ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1914
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 32 x 41,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč