59. Divoká řeka
Autor: Edith Berkeley
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 50,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 43,5 x 60
Konec dražby: 15.02.2023 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč