71. Snídaně v trávě

Autor: Václav Kutiš
(1915 Vrcov - 1996 Třeboň)

signováno vpravo dole
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 56,5 x 45 cm

Konec dražby: 25.11.2019 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč