96. Stmívání
Autor: Václav Kutiš
(1915 Vrcov - 1996 Třeboň)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 108 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč