43. Prodavačka květin
Autor: F. Münsterfeld
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 90
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč