45. Lesní cesta
Autor: Axel Fahlcrantz
(1851 - 1925)
signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 29,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 38,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč