Lidé u přístavu
Autor: Gunnar Malm
(1909 - 1986)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 59,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63,5 x 74,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2023 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč