Lidé u přístavu

Autor: Gunnar Malm
(1909 - 1986)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 59,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63,5 x 74,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.09.2023 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč