168. Tančící dům
Autor: Miroslav Mužík
(1957 Louny)
Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 2018
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč