V Šárce, Praha
Autor: Miroslav Mužík
(1957 Louny)
signováno s datací vlevo dole
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 19.12.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč