Barevná abstrakce
Autor: Miroslav Mužík
(1957 Louny)
datováno a signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 69,5 cm, výška: 50 cm, rámování: volné plátno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč