35. Květiny ve váze

Autor: František Kopečný
(1909 Určice (Prostějov) - 1990 Prostějov)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1951
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč