83. Řemeslník
Autor: Alfred Henry Taylor
(1810 Velká Británie - 1868)
signováno na stoličce, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 45 x 39,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč