133. Západ slunce nad mořem
Autor: Dick Wickström
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 58,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 59 x 71
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč