150. Odraz na hladině
Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 85 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč