31. Rybník Dehtář

Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 100 cm, výška: 55 cm, rámování: 77 x 115

Konec dražby: 14.07.2019 13:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč