Pivoňka

Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 95 x 75 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč