517. Čtenář
Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 95 x 75 cm
Konec dražby: 28.07.2019 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč