75. Rozkvetlé jaro

Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1985
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 86 cm

Konec dražby: 14.04.2024 17:08 SELČ

Zbývá: 2d 0h 14m 37s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč