138. Lidé v dešti
Autor: Cort Jacobsen
(1911 - 1967)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 58 x 61,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč