162. Mladá dáma s psíkem
Autor: Georges Grellet
(1869 Francie - 1959)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 29 cm, výška: 39 cm, rámování: 65,5 x 51,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč