Mladá dáma s rajkou
Autor: Georges Grellet
(1869 Francie - 1959)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 29 cm, výška: 38 cm, rámování: 65 x 51 cm
Konec dražby: 09.01.2024 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč