73. Večer v Holešově
Autor: František Růžička
(1882 Litomyšl (Svitavy) - 1958 Holešov (Kroměříž))
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1932
Šířka: 15 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 27 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč