72. Abstrakce

Autor: Jean le Moal
(1909 Authon-du-Perche - 2007 Chilly-Mazarin)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 1/25, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1951
Šířka: 12 cm, výška: 13 cm, rámování: 37 x 31 cm

Konec dražby: 14.02.2023 19:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč