172. Květiny

Autor: Václav Kytka
(1913 - 1990)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1944
Šířka: 51 cm, výška: 72 cm, rámování: 83 x 61,5

Konec dražby: 13.03.2023 21:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč