207. Rybáři
Autor: Augustin Čermák
(1892 Plzeň - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: 23 x 18 cm
Konec dražby: 14.02.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč