178. Domažlice
Autor: V. Böhm
signováno vpravo dole tužkou, věnováno Bohušce Jeřábkové, zaskleno, zarámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 33 cm, výška: 34 cm, rámování: 43,5 x 38,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč