Dívka s chlapcem a panenkou
Autor: Redon Georges
(1869 Paříž - 1943 Paříž)
zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 37 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 45,5
Konec dražby: 08.11.2023 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč